CENNIK

Lifting PLAZMA PEN

Wróć

Lifting PLAZMA PEN

Plazma Pen to nieinwazyjne urządzenie wykorzystujące mikrowiązki plazmy do bezoperacyjnego liftingu powiek. Poprzez działanie energii cieplnej stymuluje produkcję nowego kolagenu, który odpowiedzialny jest za napięcie, jędrność i elastyczność skóry poddanej zabiegowi.

Działa precyzyjnie w obrębie naskórka nie uszkadzając przy tym skóry. Dochodzi do zredukowania naskórka i obkurczenia skóry w miejscu, w których działa plazma, co w efekcie powoduje uniesienie powieki i daje wrażenie “otwarcia oka”.

Zabieg ten zalecany jest dla osób, które odczuwają dyskomfort wynikający z nadmiaru skóry w okolicy powiek, ale obawiają się ingerencji chirurga, ryzyka komplikacji lub bolesnego procesu gojenia. Przy stosowaniu plasmy efekt zabiegu jest w części widoczny prawie natychmiast po zabiegu, nie wyłącza pacjentów z codziennych czynności i nie ma stanu zapalnego.

W czasie procesu gojenia na skórze widoczne są mikrostrupki, które utrzymują się około 5-7 dni. Po zabiegu czasami występuje obrzęk powieki, który utrzymuje się około 2-3 dni. Po wygojeniu mikrostrupków skóra może być jeszcze przez około 7-14 dni lekko zaczerwieniona. W okresie gojenia można stosować kremy przyspieszające regenerację naskórka i kremy, które niwelują rumień.

PLAZMA PEN to zabieg nie tylko na opadające powieki, ale również na zmarszczki palacza i zmiany skórne t.j. włókniaki, brodawki.

Mimo, że zabieg jest nieinwazyjną metodą liftingu, istnieje szereg przeciwwskazań do wykonywania tego zabiegu.

 

Przeciwwskazania do podjęcia zabiegu:

  • Ciąża i okres karmienia piersią

  • Choroby nowotworowe

  • Choroby serca oraz układu krążenia

  • Zaburzenia metaboliczne, w tym cukrzyca

  • Choroby tarczycy

  • Choroby układu nerwowego

  • Choroby oczu

  • Choroby psychosomatyczne

  • Przyjmowanie leków – tetracykliny, izotretynoina

 

Zalecenia po zastosowaniu zabiegu

Po zabiegu na skórze widoczne są niewielkie punkciki (strupki), które utrzymują się przez 5-7 dni. Powstałe punkciki bez problemu można zakryć podkładem do makijażu, przez co stają się wtedy niewidoczne. Zabieg nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Drugiego i trzeciego dnia po zabiegu może wystąpić obrzęk okolicy poddanej zabiegowi. Po odpadnięciu niewielkich strupków skóra może być lekko zaczerwieniona przez 1-2 tygodnie. W tym okresie zaleca się stosowanie kremu przyspieszającego regenerację skóry i redukcję rumienia.


PLAZMA PEN - KURZE ŁAPKI          600


PLAZMA PEN - LIFTING POWIEK          600


PLAZMA PEN - ZMARSZCZKI PALACZA          600

 

Copyright © 2006 - 2020 Kasia Borowicka boroLINE BEAUTY