Wróć

Makijaż PERMANENTNY

Makijaż PERMANENTNY

Permanentny – znaczy trwały. Zabieg makijażu permanentnego to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną na długi czas cieszyć się swoim pięknem bez ograniczeń.

Jeśli pragniesz, żeby makijaż permanentny podkreślał Twoją osobowość – to miejsce dla Ciebie. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszego Klienta. Nie narzucamy swojego stylu, tylko doradzamy. Dobieramy technikę tak, aby ukazać prawdziwą Ciebie.

Jest to zabieg, wykonywany specjalną maszyną do makijażu permanentnego za pomocą sterylnych jednorazowych igieł.

Jakość!

W moim gabinecie, pracuję na mikropigmentach Perma Blend, które wyróżniają się najwyższą jakością.

Pigmenty Perma Blend to najwyższej jakości pigmenty do makijażu permanentnego. Dają gwarancje pięknego i trwałego makijażu. Charakteryzuje je bogata paleta naturalnych, pełnych i żywych kolorów, które nie blakną i utrzymują swoje wyjątkowe odcienie na skórze. Pigmenty Perma Blend produkowane są w laboratoriach w Stanach Zjednoczonych, w których przestrzegane są najwyższe normy sterylności, dlatego dają gwarancje 100% bezpieczeństwa dla zdrowia i urody, nie podrażniają ani nie uczulają.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu makijażu permanentnego:

 • choroba krwi (hemofilia)

 • zaawansowana cukrzyca

 • choroba nowotworowa w trakcie leczenia

 • osoby zarażone wirusem HIV lub wirusem zapalenia wątroby (hepatitis)

 • bardzo wysokie, leczone ciśnienie

 • przyjmowanie sterydów lub silnych leków rozrzedzających krew

 • podwyższona temperatura, choroba wirusowa, stany zapalne

 • ostrzyknięcie wypełniaczami ust w krótkim czasie przed zabiegiem (ustalamy datę, rodzaj wypełniacza)

 • problemy z częstym zapaleniem spojówek oraz choroby oczu

 • bardzo częste występowanie wirusa opryszczki

 • świeże blizny

 • ciąża

BRWI

BRWI

BRWI

BRWI

OCZY

OCZY

USTA

USTA

USTA

USTA

Jak wygląda zabieg?

Zabieg trwa od 1,5h do 2,5h. Na początku projektujemy kształt Twoich ust w oparciu o budowę warg oraz ich kształt, a także wiele innych czynników. Następnie wybieramy pigment. Po ustaleniu kształtu oraz pigmentu, zostaniesz miejscowo znieczulona. Po zabiegu będziesz mogła cieszyć się idealnym i symetrycznym kształtem ust,  bez potrzeby izolowania się od świata. Usta mają bardzo żywy kolor przez kilka dni po pierwszym zabiegu, a suchość wynikająca z procesu gojenia wymaga stosowania produktów nawilżających, ale bez obaw – po około tygodniu zaczną nabierać właściwego koloru. Od 4-6 tygodni po pierwszej wizycie można wykonać korektę. Nie zawsze jest to konieczne, niemniej może okazać się pomocne, ponieważ po pierwszej pigmentacji pozostaje ok. 40 do 60 % barwnika.

 

Jak długo się utrzymuje?

Efekt utrzymuje się od 18 do 36 miesięcy.

 

Czy zabieg jest bolesny?

Przed rozpoczęciem zabiegu, miejsce pokrywane jest znieczuleniem w celu zmniejszenia bólu, następnie stosowany jest płynny anestetyk. Mimo to możesz odczuwać lekki dyskomfort, podczas wykonywania zabiegu.

 

Jak się przygotować do zabiegu?

Minimum 24 godziny przed zabiegiem:

 • nie wolno spożywać alkoholu

 • należy ograniczyć palenie papierosów bądź postarać się w ogóle nie palić

 • nie przyjmować leków rozrzedzających krew (chyba, że to są leki przepisane przez lekarza do stałego stosowania – w takim wypadku poinformować o tym linergistę w momencie zapisywania się na zabieg)

 

Minimum 3 dni przed zabiegiem:

 • osoby, które miały bądź mają problemy z opryszczką muszą stosować minimum 3 dni przed zabiegiem lek typu Heviran oraz po wykonanym zabiegu.

 

Minimum 3 tygodnie przed zabiegiem:

 • nie wykonywać zabiegów typu: piling, kwasy, bądź inne zabiegi złuszczające naskórek

 • w przypadku przyjmowania antybiotyku, zabieg może być wykonany minimum 3 tygodnie od przyjęcia ostatniej dawki leku

 • nie opalać się intensywnie, szczególnie w solarium

EFEKT BŁYSZCZYKA makijażu permanentnego UST

W metodzie błyszczyka Linergistka stopniowo i precyzyjnie wprowadza pod skórę pigmenty, które w tym przypadku są zbliżone do naturalnego odcienia ust. W tym zabiegu chodzi o to, by uzyskać możliwie najbardziej naturalny efekt, bez wyraźnego zaznaczania konturu czy wprowadzania mocniejszych kolorów. To pozwala na nowo zdefiniować kształt warg, zwłaszcza wtedy, gdy ich linia jest niewyraźna lub nierówna. Oprócz tego, taka pigmentacja optycznie powiększa usta i sprawia, że wydają się pełniejsze. Ta metoda to także skuteczny sposób na ich odmłodzenie. Zmniejsza widoczność niewielkich zmarszczek wokół warg i nadaje im młodzieńczy wygląd. Oprócz tego, pozwala także na korektę wtedy, gdy usta są nierówne lub ich symetria została zaburzona - na przykład wskutek urazów mechanicznych. Permanentny makijaż ust może funkcjonować samodzielnie w naturalnym odcieniu, ale można na niego nakładać także inne kolory szminek na specjalne okazje.znych. Permanentny makijaż ust może funkcjonować samodzielnie w naturalnym odcieniu, ale można na niego nakładać także inne kolory szminek na specjalne okazje.

PEŁNE WYPEŁNIENIE makijażu permanentnego UST

W metodzie kontur + wypełnienie, pigmentuje się całą powierzchnię ustna jednolity kolor. Metoda ta jest przeznaczona Paniom, które na co dzień chcą zrezygnować z malowania się pomadką bądź mają nierówny kształt ust. Naturalnie wyglądający permanentny makijaż ust może być również stosowany, aby dodać ustom wyrazistości co spowoduje, że staną się pełniejsze. Zabieg może zminimalizować widoczność zmarszczek. Usta mogą mieć naturalny odcień (zabieg w tym wypadku jest wykonywany tzw. pigmentami transparentnymi) lub bardziej żywy koloryt. Permanentny makijaż ust może funkcjonować samodzielnie w naturalnym odcieniu, ale można na niego nakładać także inne kolory szminek na specjalne okazje.

KONTUR OMBRE Z ROZCIENIOWANIEM makijażu permanentnego UST

W metodzie kontur Ombre z rozcieniowaniem pigmentuje się kontur ust z płynnym przejściem do naturalnego kolory warg. Metoda ta jest przeznaczona Paniom, które mają nierówny kształt ust bądź kontur zanika np. po opryszczce lub chcą mieć ładnie podkreślony kształt swoich ust. Naturalnie wyglądający permanentny makijaż ust może być również stosowany, żeby dodać ustom wyrazistości co spowoduje, iż staną się pełniejsze. Zabieg może zminimalizować widoczność zmarszczek. Usta mogą mieć naturalny odcień (zabieg w tym wypadku jest wykonywany tzw. pigmentami transparentnymi) lub bardziej żywy koloryt. Permanentny makijaż ust może funkcjonować samodzielnie w naturalnym odcieniu, ale można na niego nakładać także inne kolory szminek na specjalne okazje.

CIENIOWANIE / EFEKT 3D makijażu permanentnego UST

W metodzie efekt 3D, pigmentuje się kontur ust nieco ciemniejszym pigmentem z płynnym przejściem do jaśniejszego koloru. Metoda ta jest przeznaczona Paniom, które chcą optycznie powiększyć usta bądź nie chcą mieć jednolitego koloru ust. Dzięki temu zabiegowi usta wydają się pełniejsze, ale również, jak w przypadku pozostałych metod, można skorygować kształt ust bądź nadać im pożądany kolor by nie musieć na co dzień używać pomadek. Zabieg może zminimalizować widoczność zmarszczek. Usta mogą mieć naturalny odcień (zabieg w tym wypadku jest wykonywany tzw. pigmentami transparentnymi) lub bardziej żywy koloryt. Permanentny makijaż ust może funkcjonować samodzielnie w naturalnym odcieniu, ale można na niego nakładać także inne kolory szminek na specjalne okazje.

Makijaż permanentny UST

Specjalizuje się w różnych metodach upiększania ust, co daje niesamowity efekt oraz szeroki wybór dla moich klientek. Kontur ust z plastycznym cieniowaniem to idealny sposób na podkreślenie atrybutu kobiety, który niejednokrotnie przyciąga wzrok niczym magnes. Jeśli zaznaczamy kontur kolorem, który wybraliśmy na całą pigmentację, wówczas efekt będzie naturalny. Możemy obrysować kontur 2-3 tony ciemniejszym kolorem z podobnej gamy kolorystycznej, wówczas pięknie zaznaczymy i wyeksponujemy usta. Taki system sprawdza się również w przypadku naturalnie rozmytych konturów z ubytkami.

Aby usta nabrały pełniejszego kształtu cieniujemy je w owal lub kółko i zostawiamy pusty środek, uzyskamy wówczas efekt 3D który jest najbardziej pożądany u klientek. Dla wykończenia można zastosować kontur wokół ust, jasny cień sprawi dyskretne wrażenie pełności. Stosujemy również pełne wypełnienie ust, tutaj pigmentuje się całą powierzchnię ust jednolitym kolorem. Metoda ta pozwoli zrezygnować z malowania się pomadką.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg (trwa od 0,5h do 2,5h), na początku projektujemy kształt Twoich kresek, w oparciu o budowę powieki, rozstaw oczu, kształt twarzy oraz wiele innych czynników. Następnie wybieramy pigment. Po ustaleniu kształtu oraz pigmentu, zostaniesz miejscowo znieczulona. Po zabiegu będziesz mogła cieszyć się idealnymi kreskami bez potrzeby izolowania się od świata. Co prawda, kreski początkowo są ciemniejsze, ale bez obaw, po 2 do 3 tygodniach nabiorą właściwego koloru.

Od 4 do 6 tygodni po pierwszej wizycie można wykonać korektę. Nie zawsze jest to konieczne, niemniej może okazać się pomocne, ponieważ po pierwszej pigmentacji pozostaje ok. 40 do 60 % barwnika.

 

Jak długo się utrzymuje?

Efekt utrzymuje się od 18 do 36 miesięcy.

 

Czy zabieg jest bolesny?

Przed rozpoczęciem zabiegu, miejsce pokrywane jest znieczuleniem w celu zmniejszenia bólu, następnie stosowany jest płynny anestetyk. Mimo to, możesz odczuwać lekki dyskomfort podczas wykonywania zabiegu.

 

Jak się przygotować do zabiegu?

Minimum 24 godziny przed zabiegiem:

 • nie wolno spożywać alkoholu, narkotyków ani środków pobudzających

 • nie pić mocnej kawy, herbaty ani napojów z kofeiną

 • nie zażywać aspiryny lub innych leków rozrzedzających krew (Jeśli są to leki przepisane przez lekarza do stałego stosowania, proszę poinformować o tym linergistę, w momencie zapisywania się na zabieg)

 

Minimum 3 tygodnie przed zabiegiem:

 • używanie odżywki do rzęs (odstawienie min 3 tygodnie przed pigmentacją), sztuczne rzęsy (konieczność zdjęcia 1 tydzień przed pigmentacją)

 • nie wykonywać zabiegów typu: peeling, kwasy, bądź innych zabiegów złuszczających naskórek

 • w przypadku przyjmowania antybiotyku, zabieg może być wykonany minimum 3 tygodnie od przyjęcia ostatniej dawki leku

 • nie opalać się intensywnie, szczególnie w solarium

KRESKA W LINII RZĘS makijażu permanentnego OCZU

Makijaż permanentny oczu (w linii rzęs) spowoduje zagęszczenie rzęs bez potrzeby codziennego wykonywania makijażu! Twoje rzęsy będą wydawać się grubsze, a oko bardziej podkreślone. Skierowana do osób, które na co dzień się nie malują bądź wykonują delikatny makijaż.

KRESKA DEKORACYJNA / EYELINER makijażu permanentnego OCZU

Makijaż permanentny oczu spowoduje podkreślenie oczu bez potrzeby codziennego wykonywania makijażu! Nigdy więcej ścierającego się lub rozmazanego eyelinera w ciągu dnia oraz koniec ze zmartwieniami podczas uczestniczenia w zajęciach sportowych. Zabieg jest przeznaczony Paniom, które chcą mieć na co dzień perfekcyjną kreskę w postaci idealnie wyrysowanej linii podkreślającej i „optycznie otwierającej” oko.

Makijaż permanentny OCZU

Makijaż permanentny oczu można wykonać z zastosowaniem różnych stylów i barw, od delikatnego naturalnego podkreślenia linii rzęs po wyrazistą kreskę – wybór należy do Ciebie! Niektórzy ludzie uważają, iż najlepszym rozwiązaniem jest wyeksponowanie zarówno górnej jak i dolnej linii rzęs, inni zaś są zdania, że najodpowiedniejsze jest podkreślenie wyłącznie górnej albo dolnej linii rzęs. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, będziesz budzić się, brać prysznic, ćwiczyć, pracować, pływać i kłaść się spać, zawsze wyglądając perfekcyjnie.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg (trwa od 1,5h do 2,5h), na początku projektujemy kształt Twoich brwi w oparciu o budowę łuku brwiowego, rozstaw oczu, kształt twarzy oraz wiele innych czynników. Następnie wybieramy pigment. Po ustaleniu kształtu oraz pigmentu, zostaniesz miejscowo znieczulona. Nowe brwi są początkowo ciemniejsze, ale bez obaw – po 2 do 3 tygodniach nabiorą właściwego koloru. Od 4 do 6 tygodni po pierwszej wizycie można wykonać korektę. Nie zawsze jest to konieczne, niemniej może okazać się pomocne, ponieważ po pierwszej pigmentacji pozostaje ok. 40 do 60 % barwnika.

 

Jak długo się utrzymuje?

Efekt utrzymuje się od 12 do 36 miesięcy.

 

Czy zabieg jest bolesny?

Przed rozpoczęciem zabiegu, miejsce pokrywane jest znieczuleniem w celu zmniejszenia bólu. Mimo to możesz odczuwać lekki dyskomfort podczas wykonywania zabiegu.

 

Jak się przygotować do zabiegu?

Minimum 24 godziny przed zabiegiem:

 • nie wolno spożywać alkoholu, narkotyków ani środków pobudzających

 • nie pić mocnej kawy, herbaty ani napojów z kofeiną

 • nie zażywać aspiryny lub innych leków rozrzedzających krew (Jeśli są to leki przepisane przez lekarza do stałego stosowania, proszę poinformować o tym linergistę, w momencie zapisywania się na zabieg)

 

Minimum 3 tygodnie przed zabiegiem:

 • nie wykonywać zabiegów typu: peeling, kwasy, bądź innych zabiegów złuszczających naskórek

 • w przypadku przyjmowania antybiotyku, zabieg może być wykonany minimum 3 tygodnie od przyjęcia ostatniej dawki leku

 • nie opalać się intensywnie, szczególnie w solarium

METODA OMBRE makijażu permanentnego BRWI

Jest to zabieg, wykonywany specjalną maszyną do makijażu permanentnego za pomocą sterylnych jednorazowych igieł.

Obecnie ogromną popularnością cieszy się efekt ombre. Makijaż permanentny brwi wykonanywany tą metodą polega na bardzo delikatnym zaznaczeniu początków lub górnej linii łuku brwiowego i mocniejszym nasyceniu przy końcówce brwi. Możemy także użyć do tego dwóch odcieni barwnika – od jasnego po ciemny według zasady, że początek brwi pozostaje jasny, a końcówka najciemniejsza. Pigmentacja tą techniką może być wykonana w dwóch wariantach, wycieniowanie u nasady lub wycieniowanie u nasady oraz roztarcie koloru w górnej linii łuku brwiowego.

Metoda ta jest przeznaczona dla Pań, które chcą mieć ładnie pokreślony łuk brwiowy bez mocno zarysowanej linii. Skierowana do osób, które na co dzień malują brwi cieniami i chcą uzyskać podobny trwały efekt.

Paniom poszukującym długotrwałych, paroletnich efektów pozostaje klasyczna metoda cienia / kompaktu (pełne wypełnienie łuku brwiowego).

METODA CIEŃ / PUDER makijażu permanentnego BRWI

Jest to zabieg, wykonywany specjalną maszyną do makijażu permanentnego za pomocą sterylnych jednorazowych igieł.

W metodzie cienia (czasami nazywany efekt henny, pudrowe brwi) pigmentacja jest wykonana na całej powierzchni łuku brwiowego o jednolitym nasyceniu kolorystycznym.

Metoda cieniowania daje efekty jakby brwi były pomalowane cieniem. Nie należy obawiać się tego sposobu. Wiele klientek kojarzy tą metodę z efektem mocno wymalowanych, ciężkich i ciemnych brwi. Jest to nieprawda, tak już się nie wykonuje tej metody. Na przestrzeni ostatnich lat cieniowanie brwi ewoluowało i teraz jest lekkim, delikatnym cieniem podkreślającym linię brwi – daje efekt sprayu, jak gdyby pigment był rozpryśnięty sprayem. Dobrze wykonany makijaż permanentny brwi tą metodą nie rzuca się w oczy, a jedynie subtelnie podkreśla urodę.

Metoda ta jest przeznaczona dla Pań, które chcą mieć ładnie pokreślony łuk brwiowy bez mocno zarysowanej linii. Skierowana do osób, które na co dzień malują brwi cieniami i chcą uzyskać podobny trwały efekt.

METODA WŁOSKA I CIEŃ makijażu permanentnego BRWI

Jest to zabieg, wykonywany specjalną maszyną do makijażu permanentnego za pomocą sterylnych jednorazowych igieł. Zabieg polega na wyrysowaniu pojedynczych włosków, a powierzchnia między nimi jest pokrywana lekkim cieniem, który optycznie je zagęszcza.

Przeznaczone dla Pań, które oczekują regularnej linii łuku brwiowego, ale zarazem wyglądające bardzo naturalnie.

Efekt po wygojeniu do złudzenia przypomina naturalną brew. Skierowana do osób, które chcą mieć ładnie zaznaczony łuk brwiowy lub mają bardzo duże ubytki w brwiach.

METODA WŁOSKA makijażu permanentnego BRWI

Jest to zabieg, wykonywany specjalną maszyną do makijażu permanentnego za pomocą sterylnych jednorazowych igieł. Zabieg polega na wyrysowaniu pojedynczych włosków i jest to alternatywna metoda do microblading .

Metoda włoskowa wykonana maszyną utrzymuje się nieco dłużej i efekt po wygojeniu jest nieco bardziej mocniejszy od metody microblading. Efekt po wygojeniu do złudzenia przypomina naturalną brew.

Przeznaczone dla Pań, które oczekują ładnie, ale zarazem bardzo naturalnie zarysowanej linii łuku brwi. Skierowana do osób, które mają bardzo duże ubytki w brwiach i na co dzień się nie malują bądź wykonują delikatny makijaż.

Odradzam kobietom oczekującym mocnego, wyrazistego efektu, stylizacji brwi powyżej lub poniżej naturalnego łuku brwiowego. Metoda włosa najlepiej prezentuje się pomiędzy naturalnymi włosami.

Makijaż permanentny BRWI

Brwi stanowią najważniejszy punkt twarzy i ramę dla oka.

Perfekcyjnie dobrany kształt brwi za pomocą makijażu pernamanetnego metodą podkreśla charakter twarzy, wyrównuje ewentualne asymetrie, wypełnia braki we włoskach, gwarantuje perfekcyjny łuk każdego dnia.

Metody makijażu permanentnego BRWI

 • METODA WŁOSKA – imitacja włosków cieńszych lub grubszych, doskonała metoda do rekonstrukcji łuku brwiowego przy rzadkich brwiach lub ich braku.

 • METODA WŁOSKA Z CIENIEM – imitacja włosa z lekkim cieniem, idealna przy rekonstrukcji brwi.

 • METODA CIEŃ / PUDER – wzmacnia naturalny wygląd brwi. Przy zastosowaniu delikatnej warstwy cienia otrzymujemy bardzo naturalny efekt, który jest idealny dla osób lubiących delikatny efekt lekkiego pudru. Natomiast przy użyciu kilku warstw cienia, idealna dla osób lubiących mocny efekt.

 • METODA OMBRE – efekt pudru, cieniowany lżej z przodu i u góry, natomiast mocniej u spodu oraz przy końcu łuku brwiowego – doskonała metoda dla osób posiadających własne brwi, chcących wzmocnić efekt.

 • METODA MICROBLADING – metoda piórkowa, która imituje naturalne włoski, idealnie sprawdza się u osób posiadających własne brwi, ale słabsze. Wszystkie informację znajdziesz na podstronie Microblading PIÓRKOWY.


BRWI - METODA PIÓRKOWA          1000


BRWI - METODA PIÓRKOWA Z CIENIEM          1100


BRWI - METODA CIEŃ / PUDER          900


BRWI - MICROBLADING          900


POWIEKA - KRESKA GÓRNA ZAGĘSZCZAJĄCA LINIĘ RZĘS          600


POWIEKA - KRESKA GÓRNA KLASYCZNA         700


POWIEKA - KRESKA GÓRNA DEKORACYJNA          900


POWIEKA - KRESKA DOLNA DODATEK DO GÓRNYCH          300


POWIEKA - KRESKA DOLNA POWIEKA          500


USTA - EFEKT BŁYSZCZYKA          1400


USTA - EFEKT POMADKI         1600


USTA - KONTUR Z CIENIOWANIEM          1400


USTA - CIENIOWANE EFEKT 3D         1800


 


WSZYSTKIE CENY OBEJMUJĄ DWA ZABIEGI PIGMENTACJI

Drugi zabieg wykonywany jest w terminie do 3 miesięcy. Każda dodatkowa pigmentacja wyceniana jest indywidualnie.


ODŚWIEŻENIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO  DLA STAŁYCH KLIENTEK

do 1 roku - 50% aktualnej ceny

do 2 lat - 70% aktualnej ceny

od 2 lat - 80% aktualnej ceny


CENNIK

Polecamy makijaż permamentny:

 • Kobietom o bladych, jasnych i nieregularnych ustach. Kobietom o ustach, bardzo wąskich lub ustach, którym brak ładnego zarysu- wyraźnego konturu.

 • Paniom o zbyt jasnych brwiach lub całkowitym ich braku. Paniom, których brwi są mało wyraziste, mają niewyraźny kontur lub miejsca, w których włoski nie rosną. Po zakończonym procesie chemioterapii, w sytuacji znacznego przerzedzenia włosków brwi i rzęs.

 • W przypadku makijażu permanentnego na powiekach, kreski polecamy paniom o słabym zarysie rzęs oraz wszystkim, którzy pragną podkreślić wyrazistość spojrzenia.

 • Makijaż permanentny to również idealne rozwiązanie upiększania i podkreślenia naturalnej urody

 • dla osób, które chcą wyglądać pięknie od chwili przebudzenia

 • dla osób uczulonych na kosmetyki kolorowe

 • dla sportowców

 • dla osób noszących okulary oraz szkła kontaktowe

 • dla osób starszych, którym wykonanie makijażu sprawia kłopot

Copyright © 2006 - 2020 Kasia Borowicka boroLINE BEAUTY