CENNIK

Olśniewająca cera BB GLOW SKIN

Wróć

Olśniewająca cera BB GLOW SKIN

Piękna, rozświetlona skóra tuż po przebudzeniu to marzenie wielu kobiet i coraz częściej również mężczyzn. Absolutną nowością na rynku polskim jest preparat BB GLOW SKIN stworzony z myślą o osobach, które chcą uzyskać efekt świeżej, jednolitej i pełnej blasku skóry. Innowacyjny skład preparatu umożliwia uzyskanie efektu naturalnej bazy, kremu BB GLOW SKIN na skórze o właściwościach tonujących.

Zabieg jest zaczerpnięty z koreańskiej pielęgnacji skóry. Metoda odmładzania, nawilżania i przywracania blasku skórze opiera się na połączeniu mezoterapii mikroigłowej z serum BB GLOW SKIN. Zastosowanie mezoterapii mikroigłowej gwarantuje osiągnięcie maksymalnego efektu odmłodzenia i wyrównania kolorytu. Serum BB GLOW SKIN to innowacyjne połączenie kwasu hialuronowego, składników odżywczych, flory bakteryjnej, cząsteczek pigmentu oraz rozświetlacza odbijającego drobinki światła.

 

Na czym polega zabieg?

Początkowa faza to dobre oczyszczenie i przygotowanie skóry. W zależności od rodzaju skóry wykonujemy lekkie złuszczenie bezpośrednio przed zabiegiem. W przypadku skór tłustych lepszy efekt daje złuszczanie tydzień wcześniej. Właściwa faza zabiegu BB GLOW SKIN to wprowadzenie preparatu koloryzująco – rozświetlającego przy użyciu urządzenia do mezoterapii mikroigłowej.

 

Czym jest mezoterapia mikroigłowa?

Mezoterapia mikroigłowa to nakłuwanie skóry przy użyciu specjalistycznego pena. Po użyciu jednorazowych sterylnych końcówek z igłami powstają mikrokanaliki, dzięki którym preparat może wejść w naskórek.

 

Jakich realnych efektów można się spodziewać?

Zabieg BB GLOW SKIN jest zabiegiem pielęgnacyjnym o właściwościach tonujących. Dlatego nie można spodziewać się efektu kamuflażu. BB GLOW SKIN daje intensywne rozjaśnienie, ujednolicenie i odżywienie skóry. Mocne nawilżenie otrzymamy dzięki zawartości w preparacie kwasu hialuronowego.

Natomiast KOMPLEKS SFERMENTOWANYCH EKSTRAKTÓW Z ROŚLIN: z brokułu, z borówki, z pomarańczy, z pomidora, bogatych w probiotyki będą chroniły skórę. Probiotyki wykazują działanie przeciwstarzeniowe.

Po pierwszym zabiegu widoczna jest różnica, natomiast dla osiągnięcia zmaksymalizowanych efektów zalecane jest wykonanie 2 do 4 zabiegów co 2 do 3 tygodnie.

 

CEL ZABIEGU

Połączenie intensywnego odmładzania z bezpieczną mezoterapią mikroigłową przeznaczone jest dla osób, które chcą nawilżyć, wyrównać koloryt, odcień skóry. Przebarwienia posłoneczne, spowodowane trądzikiem czy fotostarzeniem również zmniejszają swoją widoczność już po pierwszym zabiegu.

 

BB GLOW SKIN znajdzie zastosowanie w przypadku:

 • skóry odwodnionej, matowej i poszarzałej

 • nierównomiernego kolorytu

 • plam posłonecznych, starczych zlokalizowanych na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach

 • zniwelowania cieni pod oczami

 • zmniejszenia widoczności piegów, porów.

 

Efekty po zastosowaniu mezoterapii BB GLOW SKIN:

 • stopniowy, z biegiem czasu narastający i potęgujący rezultat rozjaśnienia

 • rewitalizacja i nawilżenie skóry

 • przywrócenie równomiernego kolorytu skóry i promiennej cery

 • neutralizacja wolnych rodników

 • zniwelowanie przebarwień

 • wspomaga procesy odnowy naskórka


BB GLOW SKIN - TWARZ          250

 

 

Copyright © 2006 - 2020 Kasia Borowicka boroLINE BEAUTY