Wróć

Laserowe usuwanie MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Picosecond to technologia laserowa najnowszej generacji, to skok kwantowy do zastosowań estetycznych usuwania tatuaży oraz makijażu permanentnego.

Pigmenty w tkance skóry są niszczone przez tryliony sekund i potężną energię lasera.

Specjalna soczewka frakcyjna przekształca piko sekundowy laser w delikatne leczenie, procedura jest prawie bezbolesna w porównaniu do wcześniej znanych metod, nie powoduje żadnych oparzeń ani uszkodzeń, a nowy kolagen jest aktywowany, aby naturalnie odbudowywać komórki.


Jako wiodąca firma w dziedzinie makijażu permanentnego znamy ból naszych klientek, gdy nie wyszedł makijaż permanentny.

Bez względu na to, czy zła rada, zła praca lub zły rysunek, a następnie niepożądany wynik. Wiele może pójść nie tak z makijażem permanentnym lub makijażu metodą microblading.

Jeśli jesteś niezadowolona ze swojego makijażu, z przyjemnością doradzimy Ci, aby osiągnąć pożądany i udany efekt końcowy.

Jak możemy ci pomóc?

Z naszego doświadczenia w makijażu permanentnym wiemy oczywiście, czy możliwa jest korekta, czy, jak to często bywa, usunięcie makijażu permanentnego lub microblading jest nieuniknione.

W takim przypadku usuwanie makijażu musi być wykonane z prawidłowym ustawieniem energii oraz czasu trwania implusu, aby uzyskać najlepsze wyniki. Należy to zrobić bardzo umiejętnie, aby makijaż permanentny usunąć bez pozostałości lub przygotować tak aby nowy makijaż permanentny doprowadził do pożądanego rezultatu.

 

Zabieg

Usuwanie makijażu permanentnego przebiega podobnie jak usuwanie tatuażu, lecz z innymi ustawieniami.

Zazwyczaj wymagane są 2 zabiegi.

Jaki makijaż permanentny można usunąć?

  • brwi

  • usta

  • Kreski dekoracyjnej / Eyeliner nie można usunąć bez ryzyka uszkodzenia siatkówki (utrata wzroku), dlatego nie zalecamy usuwania jej pod żadnym pozorem. U nas jest to możliwe!

Laserowe usuwanie MAKIJAŻU


LASEROWE USUWANIE MAKUJAŻU PICOSECOND - BRWI          150 PLN


LASEROWE USUWANIE MAKUJAŻU PICOSECOND - USTA          150 PLN

 

CENNIK

  1. pl
  2. no
  3. sv
  4. fi
  5. de
  6. en

Copyright © 2006 - 2020 Kasia Borowicka boroLINE